Fubar

Fubar

2023.09.30 SzupiMester

Nekem nagyon tetszett, szórakoztató volt.

2023.06.22 Tonyka

a nap véleménye

Habkönnyű ügynökösdis és akciósdi, de közel sem erre kell figyelnünk

Befejeztem az évadot, így megalapozott véleményt tudok nyilvánítani. Azt hiszem, sokaknak csalódást fog okozni. Aki a múltbéli Arnold tesztoszterondús akcióorgiáira vágyik, az neki se álljon. Nah, nem azért, mert nincs, hanem azért, mert egyáltalán n... Teljes kritika

2023.06.08 zsena

a nap véleménye

Jóvátehetetlen lenne Schwarzi hibája?

A FUBAR érdekes cím a sorozatnak, először nem igazán tudtam hova tenni ezt, hiszen adott egy csapat CIA ügynök, akik együtt dolgoznak különböző ügyekben, és még csak szóba se kerül a FUBAR. De akkor honnan a névválasztás? A jelentése Fucked Up Beyond... Teljes kritika

2023.06.01 hp

Schwarzenegger ide vagy oda, ebből a sorozatból hiányzott az a prémium érzés, az ami ott van A vezércselben, a Stranger Thingsben vagy a Wednesdayben. Mert bárhonnan is nézzük, nélküle ez csak egy közepes akcióvígjáték sorozat, vele együtt pedig egy közepes akcióvígjáték sorozat Schwarzeneggerrel. A végeredmény ugyanaz.

2023.05.30 Ahoj poplacsek

Svarci miatt vágtam bele

Az öreg még mindig elszórakoztat, talán pozitívan elfogult vagyok vele kapcsolatban. Pedig nem színész, ezt tudjuk, a játéka a klasszikus színjátszás kritériumaiba nem illeszthető be. A sorozat maga pedig szerintem átlagos lehet, már amennyire értek hozzá, mert alapból hatalmas sorozatkerülő vagyok (a South Park és a Family Guy kivételével), és így nincs összehasonlítási alapom. Arnold miatt valószínűleg le fogom darálni az évadot, akkor is, ha ez a nem túl acélos színvonal esetleg tovább süllyed. Kíváncsi leszek, hogy megéri-e a második szezont.

2023.05.28 Dorkateo

Aki szereti Schwarzit, az inkább ne nézze meg. Maradjanak meg a szép emlékek róla.

2023.06.01 Fikatours_blogger

Közepesnél azért jobb ez a vígjáték (és a hangsúly az utolsó szón van)

Véleményem szerint, aki nem néz végig egy sorozatot, az inkább ne is értékeljen. Ha pedig valaki látta az összes epizódot, majd egyessel osztályozza le, szívesen megkérdezném tőle, hogy miért szívattad magad nyolc részen át, ha ennyire nem tetszett?

2023.06.25 Lóri Ádámcsik

Jó-jó, de…

…azért nem az igazi. Tipikus netflixes sorozatnak mondanám. Megvannak a jó szereplők, a sztori, a karakterek, a humor, az akció, de mégsem éri el az öt csillagot a sorozat. Látszik már, hogy kicsit megöregedett Schwarzi, de azért még mindig vicces tud lenni. Bár ez nem tudja elvinni a hátán a sorozatot. A lánya a melleivel is hódít, de a sikerhez az sem elég. Egy közepesen szórakoztató sorozatnak mondanám.

2023.08.22 Török389133

Akció, humor, jó karakterek és Schwarzenegger, mi kell még? Van 1-2 unalmas történetszál benne, de amúgy kifejezetten jó.

2023.05.28 László

Komolytalan

Az alapötlet jó, de annyira komolytalan a sztori, hogy az sem segít rajta, hogy vígjátéknak szánták. Az öreg tölgy jól hozza a karaktert, és az apa és lánya közötti párbeszédek is viccesek, de hiányzik a filmből a feszültség és az izgalom, néhol picit unalmas és kiszámítható. Lehetne jobb.

2023.05.26 pucedli

A sorozat készítői igyekeznek Arnold karizmájára és régi hírnevére építeni, miközben kicsit más fényben is akarják feltüntetni és kissé elvenni a karakter akcióhős imázsát. Összességében nézhető, de úgy éreztem nem elég fókuszált az egész és sajnos túl gyakran kissé unalmas.

2023.05.25 Tibor

Nem igazán sikerült ez most jól. Az egész öregnek és fáradtnak érződik, ugyanúgy mint Schwarzenegger.