Warrior - A végső menet

Warrior

2016.02.07 Nathan03

Nagyon jó film, sport drámák között egy igen jó alkotásnak tartom a színészek meggyőzőek főleg Tom Hardy alakítása. Aki szereti a műfajt ne hagyja ki nem fog csalódni.

2018.11.08 iq.csabi

Kemény film. Nem sablonos a történet és a szereplők sem. Nem tipikus egy kicsit kiszámítható, de ez mégsem zavaró.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

No 1-es a film. Drámai szál megfelelő, épp jó elosztásban a bunyóval. Nem láttam mostanában ehhez foghatót, régebben is csak a Rocky-kat. Mellesleg nekem is könnybe lábad a szemem, minden egyes alkalommal... Még egyszer köszi a feltöltést! Rég láttam... Több

2023.01.20 Szentgróti Patrik

Ebben a filmben minden benne van. Nagyon erős darab, főleg, hogy a legérzékenyebb témát is feszegeti. Csak dicsérni tudom és ajánlani a filmet.

2018.09.02 Deniel

Hatalmas csalódás ez a film! Semmit nem adott abból, amit várni lehet ettől a kategóriától! Pár jelenetet leszámítva, dög unalmas az egész film, unalmas, felesleges részekkel és párbeszédekkel. Vártam volna a jó kis bunyókat, harci jeleneteket, de alig van benne pár, azok is inkább csak a végén! Ez egy nagyon gyenge film!

2017.05.29 Zoer8993

Igencsak hosszúra sikeredett a film viszont én meg simán eltudtam volna nézni annyira érdekfeszítő és izgalmas lett. Apróbb hibáktól eltekintve nekem nagyon tetszett.

2015.10.29 fcbnandi

Az elején nem vártam tőle sokat, de amint elkezdem nézni, rögtön beszippant és végig érdeklődéssel figyeltem. Igaz végig gondoltam, hogy mi lesz a vége, de pontosan én sem tudtam eltalálni. Nekem többször nézhetős. Ajánlom mindenkinek.

2015.10.07 AE1205SB

Elég hosszúra sikerült, a játékidő első felében majdnem elaludtam, annyira sok volt az üresjárat, bár megismerjük a szereplőket. A második fele már kicsit pörgősebb, leköti a nézőt, de a vége elég kiszámítható lett.

2016.02.10 norbi0102

2015.10.16 Blindspot

A jó szóról nem ez a film jut eszembe elsőnek. Ötletem sincs, hogy tarthatják egyesek minden idők legjobb filmjének. Nekem nem jön be ez a történet. A rendezéssel nincs gond, a látvány kiváló, a színészek is jók csak valahogy nem jött át az érzés.

2016.02.04 ellcrys89

Eme film az egész család számára is kikapcsolódást nyújthat akár. Nálunk például igazán nagy sikert aratott így bátran ajánlhatom bárkinek. Odatette magát a film és kész. Ajánlom!

2015.07.14 prongs2001

Minden megvan benne a tökéletes szórakozáshoz. Még ma is a könnyed műfajok egyik legnagyobbjának tekinthető. Leköti az ember figyelmét, kalandos vonalvezetéssel fűszerezve.

2015.06.10 veszi.peter

A Warrior egy nagyon jó sportdráma, ami két testvér harcát, szembenállását mutatja be. Az apjuk egy alkoholista, fiatalon már elkerülnek egymástól, majd felnőttként újra egymásra találnak. Ezt a csodálatos utat mutatja be a film, egy MMA bajnokság keretében. Zseniális film, végig imádtam. Tom Hardy pedig a legjobb.

2015.04.19 KeriPeti

Imádom minden percét ennek a filmnek, meg tudom nézni szinte bármikor, annyira tetszik. Sport dráma kategóriában igen igen kiemelkedő, különösen a történet miatt és persze Tom Hardy alakítása is fenomenálisan jó.