Olyan érzés volt, mintha nem is filmet néznék, hanem velük gyalogolnék. Semmi nagy dráma, semmi túltolás, csak két ember próbálja kitalálni, mi maradt abból, akik régen voltak. Furán nyugis, közben meg néha meglepően mellbevágó.
Szerintem ez a film egyszerűen többet érdemelt volna, kidolgozottabb történetet, jobb karaktereket stb. Nálam ez egy közepes, a legnagyobb jóindulattal is.
74 Messzi észak (2025)