Megkezdődött a DC Supergirl: Woman of Tomorrow című filmjének forgatása.
Már forog a Supergirl-film a Warner Bros. Studios Leavesden Milly Alcock főszereplésével. A munkálatok kezdetét a DC Studios társ-vezetője, James Gunn a film első forgatási képének közzétételével tette hivatalossá, melyet a cikkünk galériájában láthattok. A filmet a Tom King és Bilquis Evely által készített képregénysorozat ihlette, és olyan sztárok játszanak majd benne, mint Matthias Schoenaerts a gonosztevő Krem szerepében, Eve Ridley Ruthye Marye Knoll szerepében, valamint David Krumholtz és Emily Beecham Supergirl szüleiként. Jason Momoa a zsoldos Lobo szerepében tűnik fel, és a társulathoz csatlakozik Krypto, a szuperkutya is.
A Supergirl a tervek szerint 2026. június 26-án debütál a mozikban, addig viszont még vár ránk a Superman, mely 2025. július 10-én érkezik hozzánk. Mutatjuk a film magyar szinkronos előzetesét idelent, további friss hírekért és ajánlókért pedig csak görgess lejjebb.

NA Superman (2025)
Superman az igazság, az igazságosság és az amerikai út megtestesítője egy olyan világban, amely mindezt régimódinak tartja. több»
Szereplők: David Corenswet, Nicholas Hoult, Nathan Fillion, Isabela Merced, Alan Tudyk