Közösség

Vélemény:

 

68 Robotzsaru

(2014)

Robot

 
Yosihiro   2019.03.03 00:51
0

Megtekintettem a filmet azt hiszem jól sikerült. Összehasonlítva a régebbi változataival azt tudom mondani ez egy fokkal jobban sikerült. Talán azért mert fejlődött a technika és a kép hangi effektek nagyobb hatást adnak. A történet adott volt és ez a feldolgozás bár kissé eltér a megszokottól mégis van benne érzelem és a "jót" képviseli. A szereplők ugyan nem alakítanak kiemelkedőt de mégis az emberben ottmarad valami a film után ami talán egy folytatás lehet. Nekem tetszettek a látványos jelenetek a kameravágások és a hangi effektekkel is meg voltam elégedve.Picit több érzelmet kellett volna még bele vinni mert így tényleg az az érzés maradhatott az emberben , hogy ez csak egy robotos film. A mai technika "sajnos" készen áll már olyan mesterséges intelligenciát létrehozni ami tud gondolokodni. A döntéseket is meg tudja hozzni de nem szabad neki hatlamat adni. A film ékes példája ennek és az ember-gép kapcsolatát jól tükrözi az az érzelem , értelem ami hiányzik egy gépből. Egy emberi élet függhet a gépektől de a gépek érzelmileg nem függhetnek soha az embertől ez a saját mondásom amit itt most megosztottam veletek és végszónak is remek :) Összességében egy remek film amit többször is meg lehet nézni. A négy csillagot mindenképp kiérdemelete de a szerplők játéka miatt kapott csak 4 csillagot a film . Csak ajánlani tudom mindenkinek :) Üdv Yosi