Közösség

Vélemény:

 

53 Kéjutazás 3.

(2014)

Kéjutazás 3.

 
claas82 Nézhetetlen  2019.05.04 15:14
0

Egyszerűen nem értem, hogy ez a remekmű miért nem tarolta le az Oscar gálát... Agyatlan, idegesítő, tényleg nagyon, nagyon bosszantó, vértenger az egész film, rengeteg logikai és időrendi bukfenccel és forgatókönyvi, rendezői bakival! Már a 2. részét is hiba volt megnéznem de, hogy ezt is képes voltam végigszenvedni arra az alább következő spoiler-ben szolgálnék némi mentséggel. Tehát FIGYELEM! SPOILER következik!!! A 2. résztől azt vártam, hogy legalább megközelíti az első színvonalát, de csalódnom kellett, ennek a 3-nak meg csak azért fogtam neki mert nagyon reméltem, hogy végül sikerül kinyiffantani Rozsdikát! De úgy tűnik a Kripton bolygó pusztulását Superman-en kívül nem három gaztevő élte túl hanem négy amelyekből az egyik Rozsdabarna akinek Zod tábornok csak jelenthet. Amikor a végén a fémhulladékmarkoló kanál és a présgép ereje sem volt elég, hogy kicsinálja "hősünket" akkor esett le, hogy nem egy nyavalyás Terminátorral van dolgunk, mert azok érzékenyek a présgépekre, de Superman-t már láttuk kiszabadulni belőle. Amikor a holttestet nem találták a roncsok között és végül ott sétálgatott békésen az országúton én majdnem bezúztam a képernyőt.