Közösség

Vélemény:

 

65 Hívatlanok

(2008)

Erős thriller, végig izgalmas

 
Ultron   2024.03.15 17:19
1

Nálam működött ez a film, és tetszett a rendezése is, noha Bryan Bertinónak ez volt a legelső filmje. Az alaptörténet megtörtént eseményeken alapszik, bár én személy szerint nehezen tudom elképzelni, hogy mindez valóban megtörténhetett valaha valamikor. Annyira beteg az egész, hogy a hihetetlen határát súrolja. Milyen lehet az a család, amelyben mindenki gyilkos, és maszkokban végez ki ártatlan utazókat sorra egymás után? Liv Tyler és Scott Speedman nagyon jól alakítják az áldozatokat, akik az idegenek támadásai alatt fokozatosan alakulnak át küzdeni kész harcosokká. De a helyzetük reménytelen, és így az is, hogy túléljék az egészet. Szerintem a Hívatlanok az egyik legjobb thriller, amit valaha csináltak. Néhol a horror határát súrolja, bár szerintem ez a film tipikus thriller, melyben, mint tudjuk, a thrill a borzongás. Na, ebből aztán tényleg bőven kijut a nézőnek. Értékelésem erős négy csillag, mert tökéletesen megvalósítja a műfaji sajátosságokat, jó a rendezés és az alakítások is. Igazából 4,5 csillagot is megérdemelne.