Közösség

Vélemény:

 

81 Bosszúállók: Végjáték

(2019)

Bosszúállók: Végjáték

 
Ms. Akárki   2019.04.25 17:21
3


Egy éve ezt a filmet várom, és nem csalódtam. Imádtam minden percét háromezerszeresen:). Végigizgultam a hősökkel az egész filmet. Esküszöm, mintha focimeccsen lettem volna. És a moziban körbenézve nem én voltam az egyetlen. 10 éve velem voltak ezek a szuperhősök, és, ha úgy vesszük, velük együtt nőttünk fel. Így a kedvenc hősöm halála a végén nagyon megrázott, de még így is pozitív végkicsengése volt a filmnek. Imádom, amikor Tony narrációjával megy egy-egy jelenet. És, hogy ő nyitotta a 10 éves ciklust, és ő is zárta azzal a tipikus mondatával, abba még a lábam is beleremeg. Tegnap és ma is megnéztem, és holnap is meg fogom, mert egyik ismerősömmel megyek. De egészen biztos, hogy még jó párszor megnézem, mert egyszerűen zseniális. Egyszerre komor, vicces és intelligens. Ez az időugrós szál is nagyon bejött. És annyi maradandó vicces beszólás vanl főleg Tonytól és Scott-tól, mint égen a csillag. A végét második nézésre is elsírtam, de nagyon örültem, hogy végül rengeteg embert sikerült megmenteniük, igaz, áldozatokkal. Sokkal több ilyen film kellene a mozikba. Látszik az Endgame nézettségi adataiból is, hogy az emberek nem elszoktak a mozitól, csupán észreveszik, ha valami igazán jó filmet játszanak a mozikban. 10/10, de csak, mert 11-et nem lehet:D És végül egy klasszikus idézettel zárnám ezt a 10 éves történetfonalat: "Akármennyi pénzed is van, időt nem vehetsz rajta" /Howard Stark/