Közösség

Vélemény:

 

56 Robin Hood

(2018)

Robin Hood

 
Robert Langdon   2020.06.10 14:03
0

Ez a film már akkor el lett cseszve, mikor nálunk kezdték el forgatni. Már akkor tudtam, hogy nem fog tetszeni, mikor kiderült, hogy itt veszik egy részét. Többek között azért, mert ebben az országban jó filmet még nem sikerült készíteni. Ja, meg azért is, mert jó Robin Hoodot se láttam még. Talán az a rókás mese volt az eddigi legjobb. Vagy a Fuszeklik fejedelme, vagy mi volt annak a vígjátéknak a címe. De aztán csak megnéztem. És lám, az eddigi két istenített filmnél jobban tetszett. Sokszor olvastam a könyvet, és kialakult bennem egy kép Robin Hoodról. Még a mostani áll hozzá a legközelebb. Ez nem azt jelenti, hogy jó a film, csak azt, hogy jobb, mint az eddigiek. Legalábbis nekem sokkal jobban tetszik. Pedig gyerekként a Kevin Costner verzión nőttem fel. Sokak szerint az a legjobb. Abban semmi látvány. Russell Crowe siralmas Robinként. Ez a film látványos és Jamie Foxx még dob is rajta egyet. Ahogy mindig. Aki meg feketézik, annak annyit, hogy mintha a Costner-féle verzióban is egy fekete főszereplő lenne... Valami Morgan Freeman vagy hogy hívják.