Közösség

Vélemény:

 

57 The Cloverfield Paradox

(2018)

The Cloverfield Paradox

 
koricapito   2018.09.25 11:03
0

Már az nagyon gyanús volt, hogy a semmiből előkerült a sokak által várt harmadik epizód. A gyanú sajnos be is igazolódott és értelmet nyert, hogy miért csak Netflixen adták ki ezt a filmet, ugyanis a látottak alapján vitathatatlanul kijelenthetem, hogy a mozikban óriásit bukott volna ez a sz@r. A készítők célja egyértelműen az volt, hogy az előző epizódokban keletkezett űrt, lyukakat kitöltsék, viszont ezt pofátlanul túlzásba vitték, aminek köszönhetően egyetlen egy önálló gondolat sem volt a filmben, a Sci-fi műfajban már jól bejáratott klisék közül szinte az összeset felvonultatja a 'The Cloverfield Paradox'. Ezeken felül a feszültség is hiányzik és borzasztóan unalmas is a film, még úgy sem tudott lekötni, hogy engem amúgy érdekelt, hogy hogyan akarja megválaszolni az addig megválaszolatlan kérdéseket. A karakterekkel nemhogy azonosulni nem lehetett, de rendesen azt vártam, hogy mikor dobják már el a biciklit. Kizárólag a látványról lehet pozitívan szólni, elvégre azon a téren akadtak ötletes és igényes megoldások. Önmagában még egy átlagos darabnak is lehetne nevezni, viszont annak fényében, hogy az elődei milyen minőséget képviseltek, tovább romlik a film megítélése.