Közösség

Vélemény:

 

81 Barátom, Róbert Gida

(2018)

Barátom, Róbert Gida

 
Ria   2018.09.22 17:02
2

Nos készült már természetesen jobb,és rosszabb konstrukció,a külföldi lapok véleményei nagyon szemben állnak egymással.Én elég kritikusan,és kíváncsian álltam a film elé elfogultságom miatt!Gyermekkorom egyik nagy sztárja volt Mackó,és féltem,elrontják,de pozitívan csalódtam! Ahol abba hagyták a történetet,szóról-szóra ott folytatták. Nyilván vannak szebb animációk,romantikusabb tájak,kis hőseink rettentő viseltes régimódi külseje,a kezdetben zord külsejű pagony,az ember azt gondolja ez egy vicc. Maga a történet mondani valója sem újkeletű... ellenben minden szépen össze lett rakva. Mivel régi játékok,ez látszik is rajtuk,mind külsejükön,mind a régimódi stíluson. Ahogy halad a történet fonala,a táj is egyre csodásabb lesz,és lehetőséget kapunk ebben a rohanó világban,hogy Róbert Gidával együtt tanúljuk meg újra a kis csekély értelmű Mackótól,és gyermeteg társaitól,mi az,ami igazán fontos az életben... Ez a gyermeteg romantika az,amit folyton félre tolunk olyan könnyen,ép ezért tökéletes kicsinek-nagynak egyaránt. Nem csöpögős,nem túl gejl,hanem pozitív,vidám, és egyszerű.