A kör

The Ring

2023.11.26 Gamehun638

Egy korrekt thriller-horror film. Az alkotás megkerülhetetlen, pedig csak feldolgozás. A főszereplő játéka kifejezetten jó és élvezhető. Nincs gore, nincs mindenhonnan ömlő vér. Csak a szokásos horror elemek.

2019.09.30 Ms. Akárki

Nagyon egyedi és ötletes horror mind a mai napig. Mondjuk mi szétröhögtük rajta magunkat tiniként mindig mert valahogy ellensúlyozni kellet hogy félünk a film alatt és valahogy el kellett rejteniXD Remekül bemutatta a kislány háttértörténetét is így ... Több

2017.04.11 indingo

Nekem ez a kedvenc horrorom. Nem felületes, hanem aprólékosan ki van dolgozva. Nem csak belecsöppenünk a történetbe, hanem a kezdetekről is kapunk információt.

2019.04.06 Puncs

Nem tartozom a nagy horror fogyasztók közé, úgyhogy nekem ez a film ijesztő és félelmetes volt. Ez volt az első horror, amit életemben láttam, talán ez is sokat nyom nálam a latban. Ötletesnek találom a sztoriját, végig izgalmas volt és feszültséggel... Több

2023.10.30 Erik Csok

A mindenki által ismert kislány kissé para története!

Nem láttam az eredeti filmet, így ahhoz nem tudom hasonlítani ezt a filmet, viszont azt el tudom mondani, hogy igenis ez egy jó film! Sok embernek nem tetszik, mivel egy remake mindig gyengébb, mint az eredeti film. Na mindegy is, most nem ez a lényeg. Ami a legjobban tetszett a filmben, az a hangulata és a színvilág, ez a kékes, világos színárnyalat jól áll neki, és nyomasztóvá teszi a filmet. A történet érdekes, izgalmas, magával ragad, és a nézőt érdekli, hogy hova fog kifutni ez a story. A színészek jók, Naomi Watts jól alakít, nagyon bírom mint színésznő, szerintem tehetséges. És a főszereplő srác is jól játssza karakterét, na meg persze nem lehet elmenni szó nélkül a mindenki által ismert „szellem” kislányt alakító színésznő mellett, aki szerintem egészen fantasztikusan játszik. Jók a jelenetek és a hangeffektek, bár én a film alatt egyszer ijedtem meg, az is az elején volt, és valahol a horror-thriller kategóriába tudnám sorolni. Összességében, aki ki akar kapcsolódni kicsit több mint másfél órára, és nem akar egy durvább horrorfilmet nézni, az tegyen egy próbát ezzel a filmmel, szerintem megéri, nekem bejött!

2022.08.29 JRD

Jónak jó...de ha már láttad az eredetit, akkor ez nem fog annyira megrázni. Mégis érdemes megnézni. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.03.14 GedyPapa

Mára már szinte kötelezővé vált a horror műfajában, azonban még mindig nem tudom azt, hogy miért? Adott egy videókazetta, egy lány és telefonhívások. Ennek a körforgásában zajlik az egész film, ami nyíltan a pszichológiai hadviselésre megy rá, amit f... Több

2016.04.15 Szilonka

Az egyik legjobb a témában. Nekem nagyon tetszett az ötlet és jó volt a megvalósítás is. Ami különösképpen kiemeli más horror filmek közül, az az, hogy nem egy helyen játszódik, van benne mozgás és ez jót tesz neki.

2017.11.01 Bazzzsi

Remek kis horror és azon kevesek közé tartozik, amelynek még értelmes története is van, nem csak sikongatások és vérfolyás. Izgalmas a története és a végkifejlet is.

2016.05.07 TomÁcs

Remek film már többször láttam. Meglepően látványos, nagyon izgalmas a története. Alapdarab, ajánlom a horror kedvelőinek.

2018.11.09 VvV

Furcsa azt a szót használni egy horrornál, hogy igényes, de itt az jutott az eszembe. Nem egy sablonos történet és igyekeztek a készítők mindent megmagyarázni.

2020.02.13 drg0602

Életem egyik legjobb horror filmje!

Nagyon nagy hatással volt rám az egész film amikor elsőre láttam. Ami nem nagyon mondható el nálam, ez a horror film 10/10 pontot kap tőlem, mert a nyomasztó környezett, és hozzá a színészi teljesítmények, plusz a film zenéje lenyűgözőt. Örök kedvenc marad, sajnos évek óta nagyon nem tudják a horror filmek ezt a szintet megütni. Tökéletes, jó környezet, jó téma, jó film! Imádom.

2019.02.10 Ildikó Bacskai

szeretjük a kört

Nem véletlen, hogy sok idővel a film megjelenését követően is mindíg téma a film, nem a felejthető kategóriájú vacak gyilkolászás, hanem szuper történet egy kiemelkedő rendezéssel társítva. Sokszor nézős.

2018.07.28 Norbi

Én még hajdanán úgy ültem le megnézni, hogy ez most durva lesz, mert mindenki ezt mondta nekem és én naiv el is hittem. Elég gyenge, pedig nem volt benne izgalmas rész...a vége sikerült jól , ennyi.