King Kong

King Kong

2022.04.26 Piczil Zsolt

2005 Peter Jackson filmje elég....ízléstelen. A Mester az első 1933-as verziót célozta meg, egy az egyben remake-et készítve. Viszont ami 33'-ban formabontó, sokkoló volt az ma már csak ízléstelen, értelmetlen. Ráadásul amit Jackson pluszként beleépí... Több

2020.05.02 Norbert93

Nem túlzás azt állítani, hogy a legjobb a King Kong és úgy alapjában véve a szörnyfilmek közül, ami valljuk be azért nem annyira nagy teljesítmény, hogy a legjobb kalandfilmek között tartsuk számon, de el kell ismerni, hogy mégis vérbeli kalandfilm. ... Több

Ismét egy óriásira nőtt majom.Sikerült felbosszantani,és ennek beláthatatlan következményei lesznek.Sok újdonságot nem hoz,de rendesen összerakták,és nézhető mozi lett.Aki szereti ezt a műfajt,annak kötelező darab.

2015.07.28 kabel

A King Kong egy tipikus "bemegyünk az erdőbe szörnyeket ölni, hogy megmentsünk valakit" film. Bár vizuálisan hihetetlen érdekes, minden másban nagyjából elbukik a történet, annak ellenére, hogy egész érdekes karakterek vannak benne. A Weta Digital mu... Több

2020.01.04 HE7EDIK

Az egyetlen Peter Jackson film amit szeretek, de ezt nagyon. A látvány pazar, a dínós részeknél az embernek leesik az álla. A vége pedig annyira szívbemarkoló hogy mindig megkönnyezem, valamint mindent elmond az emberiségről. Nagyszerű film zseniális rendezéssel, Jack Black pedig egyik legjobbját nyújtotta.

2017.03.14 GedyPapa

Egy kicsit elfogult vagyok a filmmel, hiszen szép emlékek fűznek hozzá, azonban az biztos, hogy nagyon hosszú volt. De emellett nagyon látványos és szívet-melengető. Kicsit kettős érzések vannak bennem a film kapcsán, de inkább a jó felé lendül az inga nyelve, mint a gyenge felé!

2017.11.04 Bazzzsi

Van egy fajta bája ezeknek a filmeknek. Tudjuk, hogy erős fikció, mégis el akarjuk hinni, legalább arra a 1,5-2 órára amíg nézzük a filmet. Látványra nem lehetett panasz és a történet is elég kerek.

2022.03.15 drg0602

Ez egy nagyon jó sikerült alkotás. Szerintem a legjobb King Kong-film, amit láttam. Nagyon látványos, szuper jó színészi teljesítmények mellett egy laza történet, ami persze nincs túlbonyolítva! A CGI-jelenetek páratlanok benne. 10/10.

2018.07.27 Norbi

Nagyon jó filmre leltem. A king kong filmművészetében nézve is kiemelkedő alkotás. Látványvilága magáért beszél, és a színészek miatt sem lehet panasz.

2016.05.08 hell.l

Nekem nagyon tetszett ez a film. King Kong ábrázolása élethűre sikeredett és minden más a történetben. Nagyon jól visszaadta a régi King Kong filmek hangulatát a fejlettebb technológia használatával. Ez egy maradandó alkotás lett.

2015.04.23 tamas84

Nincs problémám magukkal a hosszú filmekkel, például a Titanic kimondottan egy olyan film, amit rövidebbre nem lett volna érdemes csinálni. De a King Kong? Ebből a filmből maximum egy órás filmet lehetett volna kihozni. Állandóan olyan kérdések járta... Több

2015.11.21 Robi92

Nagyon tetszett,főleg az,hogy mennyire hihető volt King Kong,nem egy mű figura.A végére már én is sajnáltam.Érdekes volt az is,ahogy a hölgyet megszerette és bármit meg tett volna érte,ahogy ábrázolta a film az állat érzéseit szuper volt.Kedvenc filmjeim egyike.

2016.08.29 GaraiV

Nagyon nem jött be a film. A sztorija nulla, szerintem gagyi és semmitmondó. Még csak annyira látványosnak sem mondanám. Gyenge alakítás,. gyenge színészi szereplés!

2016.10.15 Manson

Semmitmondó, csak a látványra törekvő film, aminek igazi sztorija és mondanivalója nincsen. Nem tetszett, kategóriájában is gyenge film, nem nézném újra!