Mementó

Memento

2015.02.16 Evcsi95

Véleményem szerint jó film, megnézésre is ajánlom, de a film végére már azt sem tudtam szinte, hogy én kivagyok, nem ám a főszereplő.

2015.06.03 Laci000

Amennyi egyediség van a filmben, már az 3 csillagot ér. De a rendezés, a színészi játék (Carrie-Anne Moss kifakadása HATALMAS) pedig 5 csillagra emeli. Többször meg kell nézni, hihetetlenül fantasztikus film.

2016.09.28 Ghotik

Fordulatos, izgalmas thriller, ugyanakkor dráma kategóriában is megállja a helyét. Nem kiszámítható, egyáltalán nem sablonos film. Profin alakít a főszereplő, végig izgalmas.

2016.02.10 norbi0102

sokszor hihetetlenül ellaposodik és a háromnegyedétől már az órát néztem, hogy legyen már vége... Végignéztem, mert ennyi csillag után vártam a durva fordulatot vagy valamit, ami magával ragad. De nem... ez egy egyszernézős film

2018.02.15 Gyalog őrmester

Szerintem nagyon agyborult film, de legalább betekintést nyerhettünk egy kicist Leonard fejébe, mert kb. ugyanaz az érzésem volt nekem: mit történik?

2015.01.25 Mate

Az egyik kedvenc filmem. A történetvezetési stílussal és a különös vágásokkal igazi kakukktojás Hollywoodban. Komoly film, amit nem lehet fél szemmel odafigyelve nézni. Annyira elgondolkodtatott, hogy eszmefuttatásaim közepette azt vettem észre, hogy az élet értelmén agyalok. És a film választ adott rá!

2015.06.22 Lord British

Rendkívül komplex és okos film, számomra az egyik örök kedvenc. Annyira részletes és összetett, hogy elsőre igen nehéz megérteni, érdemes egyszer vagy akár többször is újranézni.

2015.07.14 prongs2001

A bemutató alapján nagyon vártam a filmet és szerencsére csalódnom se kellett benne. Egy nagyon vagány nagyon jól összerakott filmet kaptam, ami tele volt sok jól megkomponált zenével és humorral. Szórakoztató és aranyos szereplőkkel volt tele. Imádtam. :)

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Memento egy misztikus thriller a javából és én imádom az ilyen filmeket. Elképesztően jól oldották meg a film készítői a cselekmény kibontakozását. Nagyon tetszett a fordulat a filmben, szóval tőlem maximális pontszámot kap.

2016.04.11 BallEr

Ez a film teljesen rendben volt minden téren, fantasztikusan átadta azt a hangulatot, amit létre akart hozni. Könnyen ajánlós fajta lett a film. Nekem teljes kikapcsolódást biztosított.

2017.03.24 georgri

Ennek a filmnek a történetén túl, ami egészen zseniális, a vágása tetszett még nagyon. Időnként újra és újra megnézem, de mindig tud valami újat adni, ezért sosem tudom megunni.

2015.06.03 sonyxxx

Nagyon filmnek tartom, amit igazán a történet és annak megvalósítása tesz igazán naggyá. Ebben egy egyáltalán nem hagyományos történet elmesélést láthatunk, ami tele van izgalmas jelenetekkel, kreatív elemekkel. Ez egy abszolút nem hétköznapi film.

2016.10.24 Manson

Alapvetően tetszett ez a film és az ilyen történeteket, az ilyen jellegű thrillereket szeretem. Érdekes és izgalmas a sztori, és viszonylag a végéig cselekményes a film.

2016.10.21 kernernoemi

Igazán tetszett ebben a szerepben guy pierce. Izgalmas, fordulatos történet némi misztikummal.. Frappáns megoldásokkal ,jelenetekkel nagyon jó filmet hoztak össze. Jó volt a befejezés is.