Mementó

Memento

2015.11.20 Robi92

Minden filmkockára oda kell figyelni,hogy értsük a filmet,de megéri megnézni. Zseniális ahogy a cselekmény két szálon fut. Az is tetszett,ahogy visszafelé halad a történet,ötletes.

2017.03.21 Péter

A Mementó című filmet már kismilliószor láttam, de minden alkalommal úgy izgultam végig, mintha ez lenne az első alkalom. Fordulatos, izgalmas thriller, igazán jó darab.

2017.01.08 holnaputan

Elsőre eléggé követhetetlen volt, annyira nem tetszett, akkor már ezerszer a Pillangóhatás.

2018.07.26 varkonyiildi

A filmmel az a bajom hogy a 113 perces játékidőt meg lehetett volna csinálni 60 percben és nem lett volna akkor ennyi üresjárat, és nem éreztük volna elhúzódónak a cselekményt.

2015.06.10 veszi.peter

Sokan dicsérik a filmet, számomra kicsit csalódás volt, de mindenképp érdemes megnézni, hiszen nem egy tömegfilmről van szó, egy egyedi elgondolás, amit annyira még nem rágtak le. Érdekes követni a nyomozást... nem egy megszokott film.

2015.04.19 KeriPeti

Christoper Nolan ezzel a filmjével mutatkozott be nálam, ezzel a filmjével hívta fel a figyelmet, hogy ő rá érdemes lesz odafigyelni a későbbiekben. Nagyon jó thriller, egyedi megoldással és ötlettel. Végig leköti az ember, ritka az ilyen. Nagyon ajánlott.

2018.07.23 kisssjanka

A legjobb misztikus thrillerek egyike. Christopher Nolan a Mementoval sem okozott csalódást. Feszült hangulatú, egyedi atmoszférával rendelkező, izgalmas film.

2016.09.22 kecsaa

A film igen magával ragadó, pörgős és izgalmas, néha kissé nehezen érthető és követhető, de ez a dolog lényege. Lassan tárulnak fel a néző előtt a miértek és nyer minden értelmet.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Nagyon szeretem az ilyen sztorikat, mert izgalmas és a misztikus részek is nagyon érdekesek. A színész főszereplő jól alakít. Szórakoztató, jól összerakott film.

2016.05.11 Kutyus

Érdekes és összetett film, amin lehet agyalni. Igényes, profi rendezés. Vannak benne fordulatok, végig leköti a nézőt. Csupa izgalom, hozza amit a műfajtól vártam.

2016.05.07 Garadi

Christopher Nolan rendezö elsö komolyabb műve. Már itt is felismerhetöek a típikus Nolan-motívumok. Sajnos nekem kicsit vontatottnak érzödött az egész, a végére már nehéz volt odafigyelni, de a rendezö rajongóinak alapmű.

2015.09.12 Meeroz21

Könnyen kedvelhető kis műről van itt szó. Azoknak tetszhet ez inkább, akik könnyedebb kikapcsolódásra vágynak és nem valami korszakalkotó dobásra. Legalábbis ez az én véleményem, nekem viszont nagyon bejött.

2015.11.01 FilmesPéter

Számomra ez a film egy kicsit túlértékelt. Elismerem, hogy jó, de annyira közel sem szerintem mint azt az imdb mutatja. Egy kicsit vontatottnak érzem, a színészi játék sem kiváló. A történet nagyon jó, az plusz pont, nem egy sablon film. 7.5/10

2015.11.12 golyo95

Cristopher Nolan film, és úgy gondolom , hozza a minőséget. Ellaposodott film? Szó sincs ilyesmiről. Egyszer-nézős? Neeeeem. Ha szerettek gondolkodni egy film alatt, akkor hajráá, ez jó film lesz! :D