Két világ között

The In Between

2024.02.21 Filmbarát73

Hát jól beszippantott ez a film, és még a számok is megállták a helyüket! :)) Nagyon nem bántam meg, hogy elém került, kellemesen telt vele az idő! :)

2022.04.13 zsena

a nap véleménye

Sokat akart mondani, mégis keveset sikerült

Ez egy gyönyörű ábránd, amibe bele lehet szeretni, de ha jobban megnézem az egész összképet, akkor rá kell jönnöm, mennyire nem hiteles a mai világban. Vagy Amerikában létezik az igaz szerelem, Európában meg csak valami hasonlóval is megelégednénk? E... Teljes kritika

2022.04.16 indingo

A történet nem valami új, és amikor néztem, olyan érzésem volt, mintha már láttam volna. Különösebben nem tudott lekötni. Pakolgattam és neteztem, miközben néztem. A kezdeti ismerkedés jelenetei tetszettek, de elég összecsapott volt. A mély szerelem ... Több

2022.04.24 dandelion1983

Túl sokat nem vártam ettől a filmtől, mégis volt valami bája, ami hatott rám. Jó volt a szereplőválasztás, elhittem nekik minden érzést, fájdalmat, örömöt. Nem egy emlékezetes alkotás, de kikapcsolódásra tökéletes.

2022.04.13 Fikatours_blogger

Gejl

Az a "baj", hogy a Ghost olyan magasra tette a mércét, hogy ezt az ötletet kár volt megírni. Pláne két órán át húzni-vonni a történetet.

2022.04.09 BÉLA

Unalmas

Tömény unalom.

2022.04.08 mártilány

Számomra ez egy teljesen pozitív meglepetés volt, nem sokat vártam tőle, de kellemes csalódás volt. A főszereplő színésznőt is jó volt végre a Csókfülkén kívül másban is látni, mert annak az utolsó része viszont minden szempontból ciki volt. Szóval, szerintem adjatok neki egy esélyt.

2022.03.31 mártilány

2022.04.09 Dresi

Szerintem ez egész jól sikerült. Jól megírt, érdekes koncepciókkal, első szerelemmel és szörnyű tragédiával. Nem túl giccses, de éreztem az érzelmeket a szereplőkkel együtt.

2022.03.11 Rev

Őszintén szólva a legjobb film, amit egy ideje láttam. Ez a film szomorú, de a maga boldog módján.