Volt

Bolt

2015.06.19 szune40

Aranyos volt a kutyus de pozitívumnak csak ennyi. Kisebbeknek lett ez kitalálva. Sajnos meg se próbálták élvezhetőbbé tenni az idősebbek számára. Így egy egyszer nézős darab lett számomra belőle.

2015.06.02 era93

Érezhető volt, hogy ezzel a mesével kicsit alacsonyabb korosztályt céloztak meg. Emiatt is volt nehezebben emészthető az idősebbeknek. Maga a kutyus nagyon aranyos volt és jópofa de a sztori tényleg elég lapos. Mindenesetre a kicsiknek ajánlott :)

2016.04.24 johnny87

Ez egy igazán aranyos és megható kis mese.A kis naiv kutya és az utcán nevelkedett macska ami megtanítja a való életre jó párosítás lett.A történetvezetés nagyon szép és kidolgozott.A zenéketet is nagyon eltalàlták.Sok sok karakter megtalálható a mes... Több

2015.01.27 sbalazs

Remek kis mese. A tengerimalac karaktere pedig kimondottan jópofa.

2015.10.01 RókaÚr

A cica nagyon cuki, lehetne csinálni róla egy külön filmet! De az összes állat nagyon aranyos volt, a film pedig vicces és szórakoztató. A felnőttek számára is élvezhetővé tették a kis rejtet poénokkal, amiket a gyerekek nem biztos, hogy értenek. Mi mást várhatnánk még egy animációs filmtől?

2015.02.10 sziliné bea

Nem tartozik a kedvenceim közé,de egyszer érdemes volt megnézni!! Aranyos mese! A karakterek helyesek voltak, lehetett nevetni is a történeten és rajtuk, de azért ettől láttunk már jobbat is.

2017.08.16 Sheeny004

Tanulságos animációs film. Vicces, szórakoztató. Nem csak a gyerekeket köti le hanem a felnőtteket is. Minket szüleimmel jobban lekötött mint a 8 éves húgomat szóval.. :D Amúgy fordulatos, van benne csavar. Tökéletes :)

2015.04.06 Kecskex

Biztos sokaknak kedves mese, de számomra csak egy elcsépelt történet új köntösben, ami még csak nem is tetszik. Aki mégis megnézi annak jó szórakozást!

2014.11.22 Phalanx

Aranyos mese volt, a gyerekek nagyon élvezték. Bár a sztori nem túl eredeti, de ez talán nem is várható el egy gyerekfilmtől. A szereplők bájosak voltak, és nagyon szép film grafikája is. A 8-9 éves gyerekeknek biztos tetszeni fog, egy vasárnap délutáni mesének bárkinek ajánlom.

2015.03.06 katus200

Nagyon jó kis mese.imádtam benne a tengerimalacot :) Nagyon szórakoztató, szépen animált, szerethető történettel és karakterekkel rendelkező mese.

2016.08.30 DeWitt10

Nekem nagyon tetszett a mese. Most 2016-ban láttam először,nem is tudom régebben miért nem néztem meg :D Hamarosan tervezem megvenni majd Blu-ray kiadásban :) Aranyos mese nagyon. Nálam ez lett a legkedvencebb mesém :D Csak ajánlani tudom. Magyar szi... Több