Mivel olvatam a könyvet, ezért biztosan mondhatom, hogy a helyszínt lezsámítva maga a történet egészen hű adptációja az eredeti sztorinak. Remek színészi játékokat figyel... több»
Ámulatba ejtett az a sok különleges és érdekes lény, akiket felvonultat a film. Igazán kreatív elme szülte őket. A történet is tetszett, izgalmas volt és a film is látván... több»
Zseniális az ötlet, ami köré az idegpálya nevű játék épül. Simán el tudnék képzelni egy ilyen applikációt a valóságban is. A színészek is jók voltak benne és a feszültség... több»
Az összes Bridget Jones film közül nekem ez tetszett a legjobban, lehet, hogy témája miatt is. Rengeteget nevettem a film alatt, igazán vicces és eredeti történet. ... több»
Elképesztően jó film, nagyon örülök, hogy megnéztem és kibírtam Florence rikácsolását. Fantasztikus színészi játékokat figyelhetünk meg a filmben. Nekem különösen a zongo... több»
Mivel nagy skandináv krimi rajongó vagyok, ezért nekem a Palackposta is nagyon tetszett, mondjuk elfogult vagyok ezekkel a filmekkel kapcsolatban. Imádtam a rejtélyessége... több»
A Vaksötét egy ízig-vérig horror-thriller, miközben néztem, levegőt alig mertem venni. Óriási ötlet volt a főszereplő karaktere, remekül megalkották őt a készítők. Tetsze... több»
Szokásos seb-fetisiszta film, aki szereti az ilyeneket, az nézze meg A zátonyt. Nekem annyira nem jött be, volt benne jónéhány ellentmondás, értelmetlen, érthetetlen rész... több»
Barátok mondták, hogy nézzem meg a Rossz Anyákat, mert milyen jó és vicces, de szerintem ez a film legfeljebb egy erős közepes. Egyáltalán nem hagyott bennem mély nyomot,... több»
Aranyos kis mese egy csomó szerethető és vicces karakterrel. Szeretem az olyan meséket, amelyek a felnőtteket is képesek szórakoztatni, megnevettetni. Nos, A kis kedvence... több»
Erre a filmre csak az szánjon időt, akinek nagyon sok van belőle. Tényleg nem nagyon éri meg, nyomába sem ér a régi filmnek. Inkább a fiatalabbak tudnak ezen jól szórakoz... több»
Kicsit többet vártam a Jason Bourne filmtől, mint amit kaptam. Bár a korábbi részeket már jó régen láttam, azok úgy éltem bennem, hogy milyen izgalmasak voltak. Ez a film... több»
Egyszer nézhető, felejthető horrot, bennem egyáltalán nem hagyott mély nyomot, csak egyes jeleneteire emlékszem, meg úgy nagyjából arra, hogy miről szólt. Nem egy nagy sz... több»
Engem nagyon meglepett ez a film, mert nem számtottam rám, hogy ennyire le tud majd kötni, sőt azon kaptam magamat, hogy tövig rágtam a körmömet. Érdemes megnézni. ... több»
Az egyszer nézhető vígjátékok tökéletes példája a Mike és Dave esküvőhöz csajt keres. Néha nagyon meg tud nevettetni a film, de ezek a poénok csak egyszer ütnek, másodjár... több»
Maga a történet nagyon szép és megható, csodálatos romantikus dtáma. Viszont nekem a női főszereplő karaktere kicsit mű volt, néha már-már zavaró volt, hogy ennyire butác... több»
Remek folytatás készült az illuzionistákról szóló filmhez, le a kalappal. Méltó folytatásnak tekinthető, képes volt ugyanazt a színvonalat hozni, ugyanannyi színes trükkö... több»
Nekem az Alice Tükörországban még jobban tetszett, mint az Alice Csodaországban. Valahogy jópofább, viccesebb volt az egész. Látványban sem volt semmi, igaz én 3D-ben lát... több»
Bár nem egy túl mozgalmas film, szinte végig egy helyszínen játszódik, mégis teljesen magába tudja szippantani a nézőjét. Tetszett a végkifejlete a történetnek. ... több»
A film központi témái a barátság és a halál. Nayon megrendítő, megindító film, képtelenség száraz szemmel végignézni. Csodálatos történet, látnia kell mindenkinek. ... több»
74 A lány a vonaton (2016)