Közösség

Vélemény:

 

83 Kémek hídja

(2015)

Kémek hídja

 
citizenfour99   2016.03.26 21:39
0

Látványvilág nagyonis rendben van, Berlin tetszett a legjobban. Igen átjött a hangulata az atmoszférája a helynek. Néhány metafora felcseszett, mondjuk, Berlini fal a vonatról kifele, majd amerikába a boldog gyerkőcök fal, mikor amerikai meg akit csak tud bombáz, mindig , mindenkor, szóval nem kell piecefull everybody happy states-nek ábrázolni. fuj. Lehetett volna merészebb a film, a zene túl nyálas érzetet kellt az emberben, pedig egy ilyen történet simán lehetett volna kicsit európaiasabban nyomasztó. Tom Hanks egy jó színész, de valahogy annyira unalmas már ez a ráerőltetett, én vagyok a legjobb kis ember, egy a sok közül és mindenkinek jót teszek szerep, hogy áá, de véletlenül sem szeretném teljesen leírni a filmet, mivel ugyanakkor, egy film-et tisztelő filmet láttam, amiben nem voltak következetlenségek, és a díszletek, meg a kamera munka nagyon is jó volt. Vegyes érzések vannak bennem a filmmel kapcsolatban. Nekem csak a kreativitás hiányzott a filmből, meg a merészség, valami újat bevállalni. Egyébként nincs ezzel a filmmel túl sok gond.