Közösség

Vélemény:

 

60 Démoni játék

(1986)

Démoni játék

 
Yosihiro   2019.05.18 17:45
0

Az a film már kezd a horror filmekre hasonlítani de mégis egy misztikus jelzöt adnér rá. A történet jól felvezetett és a történések is fokozzák az izgalmat. A megjelenítés igazából nem ilyesztö rémísztö. Maga film képi hatásai jól sikerültek a bennünk lévö edneralin kicsit felpezsdül de ettöl több nem történik. A színészek egy közepes színvonalat hoznak ami nem tudja a filmet a jó kategóriába emelni. Én igazából egy folytatást elvártam volna de nem tudom csináltak -e újabb részt. Összeségében a képi vágások és rendezés már már eléri a jó kategóriát és néhol pedig elég bugyuta jeleneteket kapunk. A hang azt mondhatnám jó de a három csillagnál nem tud feljebb emelkedni. A démon hangja ugyan irritálóan morog ez képletesen nem rossz de én mást alkalmaztam volna. A történet remekül fel lett építve és csak talán a nyomozó szerepe lógott ki a sorból amiot szerintem böviteni kellett volna vagy érdekesebbé tenni. A ki szereti a horrorfilmeket az biztosan nem fog csalódi. Nekem a vége is tetszett mert a jó gyözött és happy and lett a vége.......Üdv, Yosi