Közösség

Vélemény:

 

63 Kút

(2016)

Kút

 
Berto49   2017.09.07 22:05
0

Hatalmas csalódás, mert az olvasott kritikák és hozzászólások nagyon dicsérik, de nálam pályázhat a legrosszabb látott magyar film „megtisztelő” díjára. Alapból utálom a western műfaját ez pedig sokat merített annak a kellékeiből. Rosszarcú bűnözők, ránézésre az összes szereplőre kiosztható lenne összesen 1000 év magánzárka. Mostanában nagyon trendi sérült emberek szerepeltetése, de amit Tzafetás Roland alakított az már mélységes undort keltett bennem. Ilyen második film Gigor Attilától visszamenőleges is léptékekkel ront a „Nyomozó” értékein. Még annyit, hogy Kurta Niké azonnal adja vissza a diplomáját, ha egyáltalán van neki (utánanéztem, van! Tiszteltetem Zsótér Sándor tanár urat, ilyen tanítványnak diplomát adni a színészképzés szégyene!), mert nemhogy egy mondatot, de egy szót sem tud érthetően kiejteni. Gyalázat ilyen beszédhibás nőt kamera elé engedni, még akkor is, ha a rendező felesége, sőt annál inkább. Csak azért nem értékelem nézhetetlenre, mert a szó szoros értelmében végigszenvedtem.