Közösség

Vélemény:

 

72 A nagy pénzrablás

(2017)

Remek befejezés

 
Majorkas   2024.01.24 15:45
0

Mindössze 2 hét alatt kipörgettem, rendkívül szórakoztató és izgalmas, bár ebből 2 évad is igazán megtette volna, és nem azért, mert nem jó. A többi évaddal komolytalanná tették egy kicsit, nem mintha az első kettő kevésbé lett volna az. Nem tudom, mi volt ebben annyira felkapott az elmúlt években, én speciel megvoltam nélküle, de a közelmúltban megjelent előzménysorozattal kedvet kaptam hozzá, amelynek az 5. évadban megágyaztak. Az előző (3. és 4.) évadokban megjelent, eddig nem ismert karakterek sokkal szimpatikusabbak voltak számomra, akik miatt megérte folytatni ezt a sorozatot. Akármennyire is tolták túl mindegyik szezonban az LMBTQ vonalat, azok a karakterek voltak számomra a legszimpatikusabbak, tehát ez egy pozitív csalódás volt. Berlin és Palermo karaktere is megfogott, de a Professzoré sem utolsó. A többiek közül Tokyo és Nairobi, illetve Rio és Denver kevésbé, ők inkább idegesítőek, mert sok bajnak, vagy nevezzük tragédiának ők voltak a forrásai. A legtöbb érzelgős és bagatell dolog miatt kialakult konfliktus általában pont akkor jött, amikor krízishelyzet volt, ez volt egyedül, ami nagyon nem tetszett ,és komédiává tette ezt a egyébként jó sorozatot. Jók voltak a visszatekintések meg az, hogy szinte mindenre volt terv, vagy tudtak improvizálni, ami egyébként szintén egy terv volt. :) A befejezésnél másra számítottam, miszerint nagyobb hangsúlyt kap majd a tömeg, a közvélemény, de így is jó volt, és a lezárás miatt, mert tetszett: 10/9.