A holnap határa

Edge of Tomorrow

2019.04.28 Ms. Akárki

Nagyon érdekes és izgalmas, futurisztikus, stratégiai űrlény gyilkolós film lett a végére. Tom Cruise tökéletes választás volt. Vicces és érdekes is volt látni, ahogy újraéli a napot, és mindig próbál győzni, változtatni.

2018.08.14 erahurka

Az egyik legjobb akció-sci-fi amit valaha láttam, csak pár perccel korábban el kellett volna vágni. Végig pörög, jó a sztori, amikor pedig zúzás van, akkor kifejezetten látványos.

2022.04.05 Emmersson

Idétlen időkig sci-fibe oltva

Korrekt könyvadaptáció. Nem bonyolult alaptörténet, egy sima időhurokkal. Olyan, mint amikor leül játszani az ember, és minden "meghalás" után picit tovább jut, mert az ellen lépéseit már ismeri.

2018.08.07 Norbert93

Egyszerű időtöltésként kezdtem el nézni a filmet, de kellemeset csalódtam, mivel egy gyenge történettel rendelkező látványfilmet vártam. Magával ragadott, izgalmas volt, talán még egyedi is.

2018.12.13 harnas1207

Tom Cruise talán legjobb filmje. A történet érdekes, de teli van logikai hibákkal. A film mentségére szóljon, hogy minden az elcsépelt reload sztori köré íródott, és nem háborús filmnek szánták a rendezők.

2018.03.28 Filmelemző

A Bourne-rejtélyt illetve a a Mr és Mrs Smith -t rendező Doug Liman egy különleges témájú, mozgalmas és látványos filmet készített 2014-ben, amihez a lehető legjobb embereket nyerte meg: Tom Cruise -t és Emily Blunt -ot. Mindketten nagyon jók ebben a... Több

2018.07.24 Norbi

Izgalmas sci-fi az biztos. Bátran ajánlom a műfaj kedvelőinek, extravagáns stílusa, és az akciójelenetek jól vannak megcsinálva. Aki attól tart, hogy nem lesz semmi energia fektetve a történetbe az nyugodtan megnyugodhat.

2018.11.29 VvV

Szokásos történet, ahol jön Tom Cruise és megment mindenki. Látványa nem volt rossz, de elég közhelyes az egész.

2020.02.16 drg0602

Nagyon jó témájú film!

Nagyon jó, nem csalódtam a filmbe. Nagyon jó témájú, jó szereplőkkel, akciódús. Zseniális sci-fi akciófilm. Azóta sokszor láttam, mindig találok valamit amiért az mondom a film végén, hogy megint jó volt látni. Mindenkinek ajánlom.

2015.05.05 hsanya182

Tom Cruise jól sikerült fikción alapuló sci-fi akciófilmje egy kis érzelmi szállal megfűszerezve, mely sokszor elég poénosra sikerül. Még moziba néztük, nekem nagyon bejött, többször nézős film, megéri. :)

2020.10.04 stevepisti

Nagyon jó kis időhurkos sci – fi – re sikeredett, látványos, akciódús film. Tom Cruisenak jól állnak az ehhez hasonló szerepek, szeret világmegmentő karaktereket játszani. Emily Bluntnak is jól állt a kemény katonacsaj szerep. Egy picit kitérhettek v... Több

2017.12.30 diumiu

Tom Cruise kifejezetten nem a kedvencem. Így a filmet sem akartam megnézni, de utólag azt mondom, hogy örülök, hogy leküzdöttem ezt negatív hozzáállásomat. Nagyon jó felépítésű filmről van szó, engem az elejétől a végéig lekötött, illetve Tom Cruise játékában is pozitívan csalódtam. Ajánlom mindenkinek!

2020.09.27 Recensor

Megunhatatlan látvány- és akcióorgia

Nagy kedvencem ez a film és akárhányszor látom, nem tudom megunni. Jól kitalált ugyanis a sztorija, remek akciójelenetekkel és alakításokkal. Adott egy katonatiszt a távoli jövőben, Tom Cruise alakításában, aki a Földünket érő idegen támadás idején egyszercsak a kényelmes propagandaosztály helyett a harctéren találja magát. Aztán történik vele valami a küzdelem alatt, amitől egy bizonyos napja ismétlődik meg újra és újra (ki tudja meddig). Egyszer csak rádöbben arra, hogy a vele történteknek komoly jelentőségük van: kiismerheti a villámgyors mozgású, polipszerű lényeket. Találkozik a csinos Rita Vrataski őrmesterrel (Emily Blunt) akivel közösen indulnak az idegenek legyőzésére. A film utolsó harmada hangulatot vált, sajnos van némi visszaesés. Doug Liman (Bourne-rejtély, Mr és Mrs Smith) összességében erős filmet készitett 2014-ben, ami nálam simán 85%-os alkotás, akciófilm kategóriában.

2022.06.30 Lóri Ádámcsik

Nagyon jó lett

Korábban már láttam, de ma újra néztem, és nagyon tetszett (ismét). Jó a történet, a látvány magáért beszél. Nincs túlbonyolítva, de nagyon izgalmas és leköti a nézőt. Ha egy jó akció sci-fi-re vágysz, akkor ezt ne hagyd ki!