Alvilági játékok

Lucky Number Slevin

2023.11.05 Ahoj poplacsek

8/10, jó a színészi felhozatal

Nagyon jó színészek játszanak a filmben, én most azért töltöttem le, mert azt hittem, hogy találtam egy filmet, amiben játszott Bruce Willis még azelőtt, hogy oly sajnálatos egészségügyi állapotba került. De jellemző a cselekményre, hogy nem emlékeztem, valahol az első húsz percben kezdett derengeni, hogy én ezt már láttam. Pedig a színészeken semmi nem múlt. Ilyen történetet már azért láttunk párat, a kényszeres szerencsejátékos adósságcsapdába kerül, aztán valakit összekevernek valakivel, és utána mindenki megcsihi-puhiz mindenkit, meg egy idő után pár percenként megölnek ezt-azt. Jövőre megint nem fogok rá emlékezni, úgyhogy ha romlik Willis állapota, akkor lehet, hogy a pályafutására emlékezve ismét le fogom tölteni, és majd ismét rájövök, hogy már láttam. Nem hagyott bennem különösebb nyomot ezúttal se.

Na, hölgyeim és uraim! Ez gyenge eresztés. Semmi izgalom, lassú, vontatott, és elfárad úgy középtájon. Lendülettelen tucatkrimi a rosszabbik fajtából. Hiába a jó színészi gárda, ha semmilyen maga a történet. Rossz rendezés, rossz film.

2017.11.02 indingo

Itt aztán tényleg minden nagyágyút összeeresztettek. Willis, Freeman, Kingsley. Meglepően jó lett a története is, izgalmas sztori sok fordulattal és tartalommal.

2017.08.28 Deku

Csodálatos film lett. A nézőjét szint azon nyomban elvarázsolja a történetével ami szerintem hihetetlenül stabil. Azt hiszem ezzel a filmmel mindenki csak jól járhat mert fantasztikus.

2021.02.11 Eastern79

Vegyes kritikákat kapott, pedig kifejezetten jó kis krimi lett.

2020.01.27 rainman

Hogy egy filmbe beletesznek egy rakat ismert színészt, vagy hogy egy -egyáltalán nem meglepő – csavart dobnak be a végére, még nem lesz jó film! Itt ez maximálisan fennáll! Szatirikus krimit kapunk, kis csavarral a végén, de az idáig vezető út eléggé... Több

2020.05.02 BÉLA Nézhetetlen

Követhetetlen.

Követhetetlen szarság

2015.05.01 Mate

Jó színészek, érdekes történet, mégis besül. A párbeszédek erőltetettek, a film próbál Tarantino-s lenni, de túl amerikai ahhoz, hogy igazi fordulatokat vigyen bele. A sztori kiszámítható, a karakterek sablonosak és az egész az elégedetlenség érzésével tölt el.

2016.11.29 Ercsi

Nagy kedvencem az Alvilági játékok, nem csupán azért, mert remek színészeket vonultat fel, akik igen magas színvonalon formálják meg karaktereiket, hanem azért is, mert hatalmasat űt a történet vége.

2015.05.19 a.edit63

Egyszer nézhetős, felejthető alkotás, mondjuk nem is igazán szeretem a maffia filmeket....Morgan Freeman és Ben Kingsley jó választás volt, valamennyit emeltek a színvonalon. Bruce Willis-t pedig jó volt újra látni, ahogy felvillan két fegyverrel a kezében, talán ez volt a legjobb jelenet! :D

2015.06.30 Prücsök

Bruce Willis, Morgan Freeman, izgalom és egy élvezhető, szórakoztató film. Nekem nagyon tetszett, szerintem tökéletes alkotás. A színészek jól lettek összeválogatva, minden tökéletes!

2017.01.24 Enjoy

Csalódás volt a film. A színészek alakítása sem tetszett és a történet is lapos volt. Sok rész kifejezetten unalmas volt, nem okozott élményt. Átlagosnál rosszabb film.

2017.03.24 georgri

Egy ismerősöm ajánlására néztem meg, de azóta már én magam is nagyon sok embernek mondtam, hogy az Alvilági játékokat tekintse meg. Hatalmas nevek szerepelnek a filmben, állati izgalmas és fordulatokban gazdag cselekmény.

2017.03.21 Péter

Mikor először láttam ezt a filmet, valósággal tátva maradt a szám a végén. Azóta már többször is újra megnéztem, mert nem tudtam betelni vele. Nagyon izgalmas és fordulatos.