40% 89 szavazat
Majdnem terhes

Majdnem terhes

Kinda Pregnant
Filmadatlap
11
Vélemények (11)
32
Szereplők (32)
4
Képek (4)
2
Videók (2)
4
Érdekességek (4)
Díjak
Filmkritika
20
Cikkek (20)
Fórum
Lejátszás
Br623  

Hol nézheted

FILMINFÓ

A történet középontjában Lainy áll, aki legjobb barátnője terhességére féltékeny lévén álterhes pocakot kezd viselni – és véletlenül találkozik álmai férfijával.

(szarka84)

Rendező: Tyler Spindel
Forgatókönyvíró: Julie Paiva, Amy Schumer
Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier: 2025.02.04. | Netflix (2025.02.05.)
Amy Schumer
Brianne Howey
Amy Schumer
Amy Schumer
Amy Schumer
Will Forte
 
2025.02.23 Viktória401828

legújabb vélemény

Lazítósan egyszernézős

Elég gyenge, klisé és kiszámítható, de volt benne pár jó poén és jó pillanat. Ha nem akarunk semmin gondolkozni, és csak úgy menjen valami a háttérben, arra teljesen jó.

0
 
2025.02.07 Ahoj poplacsek

2/10 – Eléggé vészterhes

A klasszikus Netflix-minőség szerelmeseinek készült filmalkotás, mely – ameddig képes voltam figyelemmel kísérni – rettenetesen gyenge és kínos jelenetekkel, kellemetlen és ízléstelen, többnyire egyáltalán nem vicces „poénokkal” volt tele. Lainy (Amy... Teljes kritika

1
 
2025.02.05 Kittikee Nézhetetlen

Ezt a pocokfejű Amy Schumert ki tartja viccesnek, jó komikának?! A legalja „színésznő”... nem is értem, miért forgatnak vele bármilyen vígjátékot. Talán azért, hogy a mi jókedvünket lelohasszák, hogy mosolyra se fakadjunk az erőltetett játékától? Ez ... Több

2
 
2025.02.06 JRD

Semmi, de semmi, de totálisan semmi extra...

Tucatfilm. Tucatpoénokkal. Pontosan tudni, mi fog történni, és hogy hogyan fog végződni. Sok ugyanilyen film van, így ez a fércmű is elfér közöttük. A filmet látva vegyes érzéseim voltak a főszereplő színésznővel szemben. Mint általában az utóbbi időben, bármilyen filmjét is néztem meg. Régebben bírtam... most irritál. Régebben viccesnek találtam... most inkább erőltetettnek. Ám ettől még lehet, hogy neked tetszeni fog. Hiszen ízlések és pofonok. Tehát nézd meg, és majd eldöntöd magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

0
 

A forgatás New Yorkban zajlott, elsősorban Brooklyban, hogy hitelesen ábrázolják Lainy életét.Szerző: hp

#1
 

Amy Schumer nemcsak a főszerepet játssza, hanem a film társírója és producere is.Szerző: hp

#2