Mennyit ér egy élet?

What Is Life Worth

2023.03.05 fankbringa

9/11 már megint

Vártam ezt a filmet, mert kíváncsi voltam rá, hogy mit hozhatnak még ki abból a történetből, amit mindenki megismert a világon. A két torony leomlása egy fordulópontja volt a világunknak, ahol az ébredező szabadságot és szeretetet lecsapta a terrorel... Teljes kritika

2021.10.11 indingo

A szereposztása említésre méltó, de csak az. A történet kemény. Pénzben mérni egy emberi életet, de valahogy végig unalmas volt a film. Az érzelmi fonalat nem kaptál el a készítők.

2021.12.07 Képkockák

Elmondani sem tudom, hogy mennyire vártam a filmet, hiszen annyi lehetőség volt benne... Sajnos nagyon lapos lett végül, pedig a történet érdekes és fontos, a színészek pedig remekek. Kicsit mélyebb és érdekesebb történetre számítottam, mint amilyen volt például az American Crime Story első évada.

2022.01.19 HannaK

Az előzetes alapján egy megrendítő filmre számítottam, de valahogy elveszett a lényeg, és nem tudta azt a hatást kiváltani az emberből, amit elvártam volna.

2021.10.11 Klauka89

Az eleje egész jól kezdődik, aztán elkezd unalmas lenni. Nem tudtam tovább nézni egy óránál. Érdekes lenne maga az elgondolás, de mintha nem jól lenne kidolgozva, valami nem stimmel. Úgy éreztem, hogy a párbeszédek a végletekig és túlságosan is aprólékosak voltak. Elvitte az egész filmet.

2022.01.04 De Matt

Elgondolkodtató

A film kitűnően ábrázolja, hogy a 2001. szeptember 11-i események során okozott károkat, szenvedéseket és ezek hosszútávú utóhatásait mennyire nehéz pénzben kifejezni. A főszereplő dilemmáját éppen az okozza, hogy szinte lehetetlen mindenki számára igazságot szolgáltatni. Michael Keaton nagyszerű alakítása egyáltalán nem meglepő, már csak a hab a tortán. Rá is jellemző, hogy az igazán nagy kihívásokat szereti, és meg is hálálja a bizalmat. Persze, a film nem tökéletes, de jelentős témát dolgoz fel, és rámutat a társadalomban tapasztalható visszásságokra is.

2020.03.21 Kriszfiu33

Keaton és Tucci alakításai tartja egyben a filmet, ami egyébként nem lenne rossz. Minden komponens a helyén van, mindennek működnie kellene, mégis gyenge lett.

2021.09.06 necum

Nagy nevek, minden jól indul, működnie kellene, de valami mégis hiányzik. Rettenetesen unalmas az egész és nem lehet empatizálni a karakterekkel.