Hitvány, alávaló, nézhetetlen. Fölösleges is a szócséplés, aki hisz nekem, az ennyiből is hinni fog, aki pedig eldöntötte, hogy nem hisz a negatív kritikáknak, annak egy ... több»
A hangulata teljesen jó, kellően nyomasztó, a látvány sötét, de ilyen egy gótikus horror, szóval azzal is elégedett vagyok. Orlok jellegzetes borotvált foga nagyon hiányz... több»
Ez a film nem egy szerelmi háromszögről szól, és nem is a teniszről. Ez a film egy öntelt ribanc (ribanc: főnév -ot, -a 1. (durva) Feslett erkölcsű, züllött, közönséges n... több»
Ennél rosszabb befejezést film nem is kaphatna Ez meg mégis mi a tököm volt?!
Szóval, adott egy nem túlzottan figyelemfelkeltő, de a nézőt berántó történet, zseniális színészek és borítékolhatóan magával ragadó 80-as ... több»
A regény legfontosabb elemeit bagatellizálták el, vagy hagyták ki kompletten. Mint film, zseniális, de mint adaptáció, megbukott, utóbbi szempontból Lynch Dűnéje sokkal j... több»
Pénzhajhász vádaskodás Ez a film egy aljas hazugság, egy olyan nő csillapíthatatlan pénzéhségének manifesztációja, aki a saját halott lánya végrendeletét képes volt meghamisítani, hogy tovább g... több»
Nem rossz, de azért néhol bőven zavaróan túl van tolva. Gerwig ennél ezerszer többet tud, sokkal árnyaltabb tud lenni. Úgy éreztem, hogy vagy egy kicsit fércmunka, vagy s... több»
30 Hófehérke (2025)