Közösség

Vélemény:

 

90 Fekete tükör

(2011)

Fekete tükör

 
szf   2019.01.25 13:58
0

Ez az a sorozat, aminél sokat gondolkodtam az értékelésen. Nem érzem helyesnek a jót sem, mert némelyik része annyira zseniális volt, hogy akárhányszor újra tudnám nézni és az összes alkalommal ugyanannyira elgondolkodnék rajta, viszont voltak olyan epizódok is, amelyek nem igazán jöttek át, sőt, unalomba torkollott. Már az első résszel egy olyan történetet kaptunk, ami után tényleg csak bámultam a képernyőt és magamba fordultam, hogy basszus, ilyen tényleg előfordulhat? A legnagyobb kedvencem a Shut up and dance epizód volt, olyannyira meghökkentett, hogy napokig azzal álmodtam. Emellett a White Christmas epizód az, amit mindenkinek ajánlok és még kettő, aminek nem tudom fejből a címét, de rájöttem, hogy felesleges is rákeresnem, mert minden embernek más tetszik, így lehet, hogy ami engem nagyon megfogott, az másnak unalmas lenne és fordítva. Szóval szerintem mindenkinek érdemes és hasznos lenne megnézni, akit érdekelnek velősebb társadalomkritikák és (talán annyira nem is) utópisztikus jövőképek.