Közösség

Vélemény:

 

85 Creed: Apollo fia

(2015)

Creed-Rocky

 
Yosihiro   2019.04.30 19:13
0

Most sikerült ezt a filmet megtekintenem. Izgatottan ültem le megnézni, hiszen a Rocky filmek a kedvencek között vannak. Mikor elindult a film és S. Stallone magyar hangját meghallottam, sajnos már nem az az érzés fogott el, mint a Rocky filmeknél. Szerintem nem jó a így a magyar szinkron, nekem nem tetszik, valahogy nem jön át a Rocky érzés és hangulat. Bár a film most nem is Rockyról szólt, de mégis vezető szerepet játszott. A történetet én a Rocky folytatásának tartom. Azt hiszem, ebből a szempontól jól sikerült. Apolló fia remek választás abban, hogy Balboa újra a box közelébe kerüljön. A történet fel volt építve, és Apolló fia is remekül játszott a filmben. Plusz, hogy épp most ismerkedik meg a szerelmével, azt hiszem, ez is egy pozitívum lehet a filmben. A box jelenetek, azt hiszem, a mostani technológiának köszönhetően igen magasra tették a lécet, és szerintem jól sikerültek. Összességében a film képi és hanghatása remek (ha nem szinkronosan nézem ), a szereplők, úgy érzem, átlagon felül teljesítenek, és emiatt egy amolyan alapműnek érzem a Creed "trilógiában", ha lesz ilyen . Csak ajánlani tudom mindenki számára, remek kikapcsolódás. Üdv, Yosi