Közösség

Vélemény:

 

78 A galaxis őrzői vol. 2.

(2017)

A galaxis őrzői vol. 2.

 
Kadinta   2017.08.24 12:26
0

Megértem, hogy nehéz egy minden humort kimerítő filmnek humoros második részt írni a poénok ismétlése nélkül, de könyörgöm, ez mi.... persze néhol vicces, de felbukkan egy új fő gonosz, rögtön le is győzik, megjelenik egy új ellenséges faj és tonnányi új szereplő - nagyon kíváncsi vagyok, hogy fogja a Marvel belesűríteni az összes hősét és gonoszát a két Infinity War filmbe, de remélem nem fogják úgy elszúrni, mint ezt. Az egyetlen figyelemre méltó színészi alakítást Karen Gillantól láthattuk, Nebula szerepében. Stallone szerepel talán egy teljes percet az egész filmben (mondjuk akkor jól), Kurt Russel kihozza magából amit a szerepe megenged, de az nem valami sok... Pozitívum a látványvilág, Groot (hát én tőle elolvadtam, szörnyen aranyos), néhol a poénok is, de összességében - igazából sajnálom, hogy nem sikerült szórakoztatóbb filmet kihozni belőle. Bugyuta történet, gyenge színjáték... Csak azoknak éri meg megnézni, akik nem hagynának ki egy Marvel-filmet. Másoknak egyszerűen időpazarlás.