Ötlet, történet rendben, színészi munka rendben, dramaturgia rendben, ahogy leforgatták, kivitelezték az egészet, az végképp rendben.
Ezeknél fogva végig lekötött, szórakoztatott, nem dobált föl bosszantóan feleslegesnek tűnő, ötlethiányt kitölteni hivatott, avagy időhúzó elemeket, nem akart át- és megnevelni.
Számomra ennyi elég az 5*-hoz.
Még akkor is, hogyha tudnék hibákat találni, meg ha a végét nem biztos, hogy így oldottam volna meg.
Ezeken bőven át tudtam lendülni.
AJÁNLOTT!
Ötlet, történet rendben, színészi munka rendben, dramaturgia rendben, ahogy leforgatták, kivitelezték az egészet, az végképp rendben. Ezeknél fogva végig lekötött, szórakoztatott, nem dobált föl bosszantóan feleslegesnek tűnő, ötlethiányt kitölteni hivatott, avagy időhúzó elemeket, nem akart át- és megnevelni. Számomra ennyi elég az 5*-hoz. Még akkor is, hogyha tudnék hibákat találni, meg ha a végét nem biztos, hogy így oldottam volna meg. Ezeken bőven át tudtam lendülni. AJÁNLOTT!