Don't Go in the House

Egy zavarodott fiatal férfi, akit gyerekkorában a szadista anyja megégetett, lángszóróval vadászik női áldozataira.

(dulkap)

Rendező: Joseph Ellison
Premier: 1979.11.01.

2024.06.02 Interfectorem Sabnock

Égni, és elégetni!

Valamikor még nagyon fiatal koromban láttam ezt a filmet, rossz minőségben, és még narrátorosan, csak arra emlékszem, hogy nagyon tetszett, de már az egész történet, úgy kereken, már nincsen meg, így úgy döntöttem, frissítek... Bár azt leszögezném má... Teljes kritika

2014.10.05 DarkLion

Nekem a főhős tetszett a legjobban.....nem volt egy szokványos esti horrorfilm...

2015.10.09 UmpaLumpa

Az első része ígéretesen telt, tele erős jelenetekkel. Nekem tetszett, minden jelenetében volt valami.

Az amerikai illetőségű Scorpion Releasing 2015-ben aztán végre vágatlanul kiadta Blue-rayen.Szerző: Interfectorem Sabnock

A Ne menj be a házba című film először 1982-ben jelent meg VHS házi videón a Media Home Entertainment által forgalmazva, majd 1988-ban a Video Treasures újrázott.Szerző: Interfectorem Sabnock

A DVD Talk 3,5/5-re értékelte a filmet.Szerző: Interfectorem Sabnock

1987-ben az Apex kiadta VHS-videó formátumban, először itt is vágott verzióban, majd 2011-ben adták ki először vágatlanul, de már DVD-n.Szerző: Interfectorem Sabnock

A filmet az Egyesült Királyságban három perccel megvágták.Szerző: Interfectorem Sabnock