Terminátor - A halálosztó

The Terminator

2024.05.03 CsakEgyCsajszi

A leg... a favorit... zseniális... egyszerűen imádom... de nemcsak ezt a részét, hanem az összeset! Ez a remekmű is akkor szokott előkerülni, mikor tényleg nem tudom és nagyon nincs is kedvem semmit nézni. Izgalmas, feszült... stb, stb... Tipp: szabadnap, egyedül, feküdj neki az összes résznek! Garantáltan nem fogod megbánni!!!

2022.10.19 Gyorvik

a nap véleménye

A felülmúlhatatlan

Túlzás nélkül minden idők egyik legjobb tudományos-fantasztikus kult mozija – immáron 40 éve szolgáltatja a témát a rengeteg dilemmának a kibeszélésre, feloldására. A 2020-as évek elején bizonyos momentumai nagyon aktuálissá válhatnak – gondolhatunk ... Teljes kritika

2015.02.06 Yosihiro

A Terminátor filmek közül ez a legjobb szerintem de a 2. rész sem rossz bár ott már jobb technológiát alkalmaztak. Arnold nagyot alakít és a történet is csúcs szuper lett. Mindenképp ajánlom mindnekinek ha vetítik bárhol is akkor nem érdemes kihagyni.:)

2019.04.06 Puncs

Örök klasszikus, sokkal nyomasztóbb, sötétebb, nyersebb és félelmetesebb, mint a második rész. Ami egyébként szintén jól sikerült. Személy szerint nekem ez jobban bejön. A film egész remekül adja vissza a nyolcvanas évek fílingjét, a punk korszakot. ... Több

Cameron egyik nagyon jó alkotása,a kornak megfelelő technikai tudással létrehozva.A sztori jó,a kivitelezés,a színészek,persze főleg Schwarzi nagyon komolyan ott vannak,egyszóval kellemes időtöltés.

2016.09.02 Thibo84

Egy kemény akció-sci-fi. A történet felépítése első osztályú, még ha Cameron-t plágiummal is vádolták érte.

2022.09.23 JRD

Azt hiszen nem a megfelelő korban néztem meg ezt a filmet. Még kalózkazin, magyar, színtelen narrációval néztem meg, szóval a totál eredeti verziót. Ugyanis amit manapság látni lehet, az nem az eredeti (legalábbis a legtöbb csatornán). Van egy jelene... Több

2017.07.10 Deku

Pörgős pillanatokkal van tele és érződik a régi 80-as évek filmjének feelingje. Nekem nagyon tetszik még ma is bár mosolyogni lehet sok effekten ami ma már alap dolognak tűnhet de akkoriban nem az volt.

2023.07.25 Lipót Testvér

Tömény zsenialitás.

A valaha volt legjobb retró-akciófilm! Egy igazi alapmű. A látványi minőség megmosolyogtató, tehát élvezhető. A zenéje jó, a karakterek királyok, a poénok pacekok, mi kell még? Ez mindenki kedvence. Aki nem nézi meg, az szégyent hoz felmenőire.

2017.08.04 Orosz István

Nagyon jó film. Nagyon jó a sztori is, az akkori technika még gyerekcipőben járt, de így is mondhatni ahhoz képest látványos lett. Nagyon jól megcsinálták.

2015.05.12 ZeroHero

A masodik resz kultikusabb, talan klasszikusabb is, de ettol meg a Terminator az Terminator. Ma, 2015ben is boven vallalhato es nezheto akciofilm, kategoriajaban az egyik legnagyobb klasszikus.

2019.06.27 Ms. Akárki

Hamisíthatatlan 80-as évek beli akciófilm. Mostanában sikerült újranéznem és még most is kifejezetten tetszik. Főleg az egyedi történet miatt és Arnold Schwarzenegger miatt. Tökéletesen elvitte a hátán a filmet.

2020.02.21 drg0602

Életem egyik legjobb sci-fi/akció filmje, pedig nagyon régi filmről beszélek, ami még jobban tükrözi zsenialitását. A film egyik főszereplője " Arnold " nagyon de nagyon jó választás volt. A színészek jó szerepelnek, a történet egyedi, izgalmas, páratlan. Zseniális alkotás!

2016.04.18 andor50

Nekem a kedvenc terminátor film, szerintem jobb mint a második rész. Viszonylag későn láttam a filmet, mégsem éreztem elavultnak, nagyon pörgős és nagyon izgalmas, Az időutazós filmeket amúgy is szeretem, és így, hogy már jó sok része kijött, egymás után megtudtam nézni.