A Stranger Things utolsó évadának premierjekor a Netflix rövid időre, mindössze három percre összeomlott.

Sok felhasználó hibaüzenettel szembesült amerikai idő szerint 17 óra tájékán, mikor elindította a lejtszást. A Netflix szóvivője szerint „Néhány felhasználó rövid ideig streamelési problémát tapasztalt a tévékészülékeken, de a szolgáltatás öt percen belül helyreállt minden fiókban.”

Nem ez az első alkalom, hogy a Stranger Things túlterheli a platformot, hiszen 2022-ben a 4. évad utolsó két epizódjának megjelenésekor is kimaradásokat tapasztaltak. Más jelentős események, például a Jake Paul vs. Mike Tyson meccs is okozott már leállást a Netflixen.

A sorozat most az utolsó évad első epizódcsomagjával tér vissza, több mint három évvel a 4. évad fináléja után. A történetben szereplőink tovább harcolnak a szörnyű Vecna ellen, miközben a város katonai karantén alatt áll, Eleven pedig bujkál a hatóságok elől.

A  Matt és Ross Duffer által alkotott széria ismét a jól ismert szereplőgárdával tér vissza, köztük Finn WolfhardMillie Bobby Brown és Winona Ryder. A Stranger Things továbbra is a Netflix egyik legnézettebb sorozata, mely mától elérhető a platformon. A premier körüli rövid technikai baki is jelzi, milyen hatalmas érdeklődés övezi a széria visszatérését.

További friss hírekért és ajánlókért csak görgess lejjebb!

dráma | fantasy | horror

1987 őszén a város romokban hever, és hőseinket egyetlen cél egyesíti: meg kell találniuk és meg kell ölniük Vecnát. De ő eltűnt – tartózkodási helye és tervei... több»

Forrás: Variety