Robbanáspont

Trigger Warning
kabel

Anthony Michael Hall
Jessica Alba

Egy képzett kommandós (Jessica Alba) a különleges erőknél átveszi apja bárját, miután az hirtelen meghal, és hamarosan összetűzésbe kerül a szülővárosában garázdálkodó erőszakos bandával.

(szarka84)

Premier: 2024.06.21. | Netflix (2024.06.21.)

2024.06.24 kabel

Nem pont

Meglepő módon Jessica Alba kb. az egyetlen dolog, ami működött ebben a filmben, látszott, hogy komolyan vette a szerepét meg a harci koreográfiát, de egyedül még ő sem tudta elvinni a hátán ezt az unalmas katyvaszt. Hősünk hazatér valami háborúból, hogy apja furcsa halálát felderítse. Kiderül, hogy valami összeesküvés áll a háttérben, amit csak gagyi akciójelenetek és nagyon hosszú, altató jelenetekkel lehet megoldani. Bár akad pár csavar, annyira érdektelen és közhelyekkel tele préselt minden karakter, hogy totál érdektelen a film alig létező központi szála. Nem mintha lenne itt bármilyen mondanivaló, vagy izgalmas mese. Az egész valahogy totál lapos. Talán a legnagyobb hiba a forgatókönyvben és a vágásban van. A film kinézete kompetens, jók a kameraállások, a világítás, de amint a karakterek kinyitják a szájukat, az egész illúzió felbomlik. Kb. minden totál hiteltelen, mintha valami középiskolai felolvasócsoport lenne. A jelenetek közti ugrások meg olyan abszurdak, hogy az már szinte komikus, majdnem mondat közben ugrunk át néha, mintha a vágó megunta volna az adott jelenetet, és nyomott volna egy gombot, hogy „oké, értjük, tovább.” Na, ezt a gombot nyomjuk meg mi is a film helyett!

2024.06.24 fankbringa

Terepruhás adok-kapok

Nagy reményekkel ültem le a film elé, hiába. Ez jó ötlet, és egy jó gárda sem volt elég ahhoz, hogy a film hamar beforduljon az unalmas masírozós filmek világába. Jessica Alba nagyon cuki, de nem való neki a szerep. Szépen megtanulta a koreografált m... Teljes kritika

2024.06.22 King Leonidas

Jó dolg a pozitív diszkrimináció. Jó, mert így lehetőséget kapnak a hölgyek, hogy bebizonyítsák, köztük is vannak mérsékelten tehetségtelen rendezők, akik tudnak százszor látott klisékből felépített ZS kategóriás akciófilmet készíteni. A rendezőnő me... Több

2024.06.19 Zsebok

Volt benne elég akció, hogy szórakoztató legyen és nem olyan hosszú, hogy elkezdtem volna unatkozni, de kb. ennyi. Egyszernézős filmecske.

2024.06.21 Keiichi Tsuchiya

Jessica Alba nagy visszatérése erősen középszerűre sikeredett. Mondanám, hogy egy klisés akciófilm de sajnos akkor dícsérném. Felejtős, csak akkor nézzétek, ha tényleg nincs jobb dolgotok.

A forgatás 2021 októberében fejeződött be Új-Mexikóban. Ezután két évig az utómunkálatok fázisában volt.Szerző: Hupka Adrián

Az eredeti forgatókönyvet Josh Olson és John Brancato írta még 2016-ban, öt évvel a film elkészülte előtt, és nyolc évvel azelőtt, hogy végül a mozikba került volna. A produkciót úgy jellemezték, mint „a Rambo (1982) és a John Wick (2014) női változata” összekeverve.Szerző: Hupka Adrián